Graceland - Elvis veiling catalogus - Augustus 2015

Nog niet gewaardeerd | Schrijf je eigen review
€ 23,95 Incl. btw
Op voorraad
Artikelnummer:
17394504

De officiele veilingcatalogus van de veiling op 13 augustus 2015 in Graceland

  • Meer dan 150 pagina's met afbeeldingen en beschrijvingen van de aangeboden veiling items.
  • Prachtige foto's van Elvis
  • Als bonus fanclub button, fanclub lidkaart en een fanclub gesigneerde foto door Elvis (replica vanuit Graceland Archives)
0 sterren gebaseerd op 0 beoordelingen Uw review toevoegen